AÇILIŞIMIZA ÖZEL %20 İNDİRİM

Sitenizden sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?


Alptekin Form Matbaacılık olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini site üzerinden ve whatsApp gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, ödemeyi yapıyor ve siparişinizi oluşturuyorsunuz. Siparişinizi oluşturduktan sonra tasarımınızı yükleyebilirsiniz veya tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?


Ürünler için 3 ayrı süre bulunmaktadır; Baskı Onay Süreci, Üretim Süreci ve Teslimat Süreci. Baskı Onay Süreci sipariş için yüklenen tasarımın baskıya uygun olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmekle beraber, Üretim ve Teslimat süreleri üründen ürüne değişiklik göstermekte ve her ürün sayfasında belirtilmektedir.


Tasarım hizmeti veriyor musunuz?


matbaahome.com  için vereceğiniz siparişler için tasarım desteği vermektedir. Ayrıca tasarımlarınızı baskıya ve ürüne uygun formatta hazırlamanız için her ürün sayfasında ücretsiz tasarım şablonları bulunmaktadır. Baskılı ürün tasarımlarının nasıl yapılacağına dair ipuçlarının yer aldığı bloğumuza da göz atabilirsiniz.


Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?


Elbette; gönderdiğiniz tasarımlar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa direkt baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp mail ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Bu süre ortalama 1 iş günü olup tasarımınızın baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.


Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?


Sitemizden yapacağınız alışverişlerin faturalarını sisteme giriş yaptığınız e-posta adresine elektronik olarak gönderiyoruz. Firmamız e-fatura mükellefi olduğundan, yapacağınız alışverişlerde kâğıt fatura yerine e-arşiv fatura kullanılmaktadır.


Baskıda oluşabilecek bir hata durumunda ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?


Alptekin Form Matbaacılık, oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan firmamız sorumlu değildir.